Servisný technik laboratórnych prístrojov

Shimadzu Slovakia, o.z.

Miesto práce
Rontgenova 28, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1000 - 2000 EUR/mesiac, nástupný plat podľa praxe, po skúšobnej dobe zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis laboratónych prístrojov u zákazníkov
Inštalácie laboratórnych prístrojov u zákazníkov

Služobné auto aj k súkromnému použitiu
13.plat
Istota stabilného prostredia v medzinárodnej firme
Školenia v zahraničí

Vybraný uchádzač bude pôsobiť prevažne v oblasti východného Slovenska, bydlisko na východe SR je podmienkou.
Náplňou bude servis laboratórnych prístrojov, najmä plynových a kvapalinových chromatografov, optických spektrofotometrov.
Ideálny uchádzač je chemik so skúsenosťou s obsluhou takýchto zariadení.
Profesný životopis v anglickom jazyku posielajte na kontaktný mail.
Oslovení budú len uchádzači vyhovujúci podmienkam inzerátu, nevyhovujúci uchádzači nebudú vôbec kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoký stupeň samostatnosti a flexibility
Ochota cestovať, práca je vykonávaná u zákazníkov
Dobré komunikačné schopnosti vo vzťahu k zákazníkovi
Manuálna zručnosť, hlavnou náplňou bude údržba a oprava zariadení
Vysoký stupeň PC gramotnosti, zariadenia sú ovládané z PC
Ochota vzdelávať sa, pracovník bude pravideľne školený v centrále firmy v Nemecku, v anglickom jazyku

Predaj a servis laboratórnych a analytických prístrojov a zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2235396  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, nástupný plat podľa praxe, po skúšobnej dobe zvýšenie