Technológ - normovač

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská ul. č 15, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci pracovného zaradenia technológ - normovač budete:
- zodpovedať za tvorbu a aktualizáciu výrobnej dokumentácie,
- stanovovať a tvoriť efektívne pracovné a technologické postupy,
- zavádzať postupy do výroby.
Vašou úlohou bude neustále zlepšovanie procesov výroby a technologického vybavenia. Zároveň budete zodpovedný za oblasť normovania práce a s tým spojené úlohy ako je zavádzanie úkolových sadzieb do výrobného procesu.
Budete vykonávať tréningy a školenia výrobných robotníkov.

Ponúkame Vám prácu v slovenskej dynamickej firme, orientovanej na kvalitný produkt a zákazníka.
Ako benefit ponúkame:
- jednozmenná prevádzka
- príspevok na DDS tzv. III. pilier

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám profesný životopis na doleuvedené adresy. Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovávaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax ako technológ min. 3 roky

Počet rokov praxe

3

Na uvedenú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti ako technológ vo výrobnom závode a skúsenosti s normovaním práce a cenotvorbou. Progresívneho technicky mysliaceho človeka, ktorý dokáže efektívne zdokonaľovať pracovné a technologické postupy.
Výhodou je znalosť Micorosoft Navision a znalosť cudzieho jazyka. Výhodou sú skúsenosti s LEAN.
Podmienkou je čistý register trestov.

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 823894  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou