Skúsený operátor ohraňovacieho lisu (centrum DTK - dielňa tvarovania kovov)

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, 901 01 Malacky
Termín nástupu
21.08.2018
Podrobné informácie sa dozvie kandidát na osobnom pohovore. Od 0,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
• obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov. Nastavovanie optimálnych parametrov v súlade z výrobnou dokumentáciou
• výber programu pre jednotlivé vyrábané dielce v súlade s výrobnou dokumentáciou. Zoraďovanie nástrojov podľa daného programu a jeho upínanie do stroja
• plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie a ukladanie na stanovené miesto
• určenú prácu na jednotlivých pozíciách vo výrobnom procese podľa technologických a pracovných postupov pod vedením priameho nadriadeného a dodržiava zásady BOZP a PO
• záznam údajov o vykonaných úkonoch do výrobného príkazu a do výkazu práce
• jednoduchá výroba zámočníckeho charakteru (zváranie, vŕtanie, strihanie, ohýbanie, brúsenie, atd.)
• preventívnu údržbu na pridelených strojoch a zariadeniach podľa inštrukcií
• a aktívne sa podieľa sa na zlepšovaní výrobného procesu a poukazuje na možné zdroje plytvania
• a riadi sa pracovnými a technologickými postupmi

Kontroluje:
• kvalitu ním vykonaného úkonu na vyrobených výrobkov a dielcov
• správnosť vyrábaného produktu podľa identifikácie na výrobnom príkaze alebo sprievodnom liste
• správnosť použitých komponentov podľa platnej výrobnej výkresovej dokumentácie
• kontrolovanie opracovaných obrobkov a výrobkov pomocou meracích prístrojov, technických výkresov

Práca v 2-zmennej prevádzke

Vážený uchádzač o prácu, ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu na hlavný pracovný pomer, ktorého samozrejmosťou je zaučenie a preškolenie. Naši zamestnanci by mali mať záujem o svoj kariérny a osobnostný rast, kde vieme pomôcť zabezpečením rôznych školení a individuálnym prístupom. Ponúkame priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Motivujeme a podporujeme Vás prostredníctvom uznania, pochvaly a konštruktívnej spätnej väzby. Dbáme o rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom našich zamestnancov, pracovnú dobu budete mať stabilnú, čo Vám umožní pravidelne si organizovať svoj voľný čas, víkendy sú voľné. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej jedálni. Čakajú na Vás férové zásady vedenia a priateľskí kolegovia.

Dovolíme si kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

SOU – technického zamerania, napr. zámočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná znalosť ovládania obsluhy a programovania ohraňovacieho lisu (nutná podmienka)
- práca v 2-zmennej prevádzke
- fyzická zdatnosť (manuálna práca)
- všeobecná manuálna zručnosť s ručným náradím
- tímová práca
- neustálé zlepšovanie sa a progres
- osobný rozvoj
- zváračský preukaz výhodou
- výhodou znalosť obsluhy ohraňovacieho lisu
- 5S na zaistenie bezpečného a organizovaného pracoviska
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
- Register trestov bez záznamu

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2627286  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podrobné informácie sa dozvie kandidát na osobnom pohovore. Od 0,-EUR