Zvárač - zámočník

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Továrenská 15, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu zvárača s praxou a platným zváračským preukazom na zváranie kovových konštrukcii a komponentov pre bezpečnostné dvere a zárubne, do nášho výrobného závodu v Malackách.
- Zváranie kovov pomocou CO2 v súlade s technickou dokumentáciou
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
- Brúsenie, čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov podľa tech. Dokumentácie
- Kontrolovanie kvality zvarov podľa predpísaných postupov.

práca na jednu zmenu
príspevok na DDP
vianočné odmeny
dovolenkový príplatok

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené adresy. Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovávaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, spĺňajúcich naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

3 rokov

Počet rokov praxe

3

Zvárač - zámočník s platným zváračským preukazom, samostatnosť, zodpovednosť.
Čistý register trestov je podmienkou.

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2157026  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou