Pomocník do výroby

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Továrenská 15, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4.09 - 4.50 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu pomocného robotníka na rezanie a lepenie izolácie dverí, brúsenie dverí, do nášho výrobného závodu v Malackách.

Nástupný plat: 4,09 Eur/hod, po skúšobnej dobe 4,5 Eur/hod.

- práca na jednu zmenu
- príspevok na DDP
- vianočný príplatok
- dovolenkový príplatok

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené adresy. Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovávaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

3 rokov

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť, samostatnosť, teamová práca
- ochota učiť sa nové veci
- zváračský preukaz je výhodou, nie však podmienkou.
- čistý register trestov je podmienkou.

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1904045  Dátum zverejnenia: 25.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4.09 - 4.50 EUR/mesiac, dohodou