Zamestnanec call-centra

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská ul., okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- efektívne komunikovať s rôznymi druhmi zákazníkov,
- vytvárať vzťahy so zákazníkmi s vysokou úrovňou dôvery, rozvíjanie vzťahov,
- viesť obchodné prípady zákazníkov k objednávke
- zisťovať mailové a telefonické spätné väzby a príčiny rozhodovania zákazníkov, re“sale“ ,
- obsluha databázy kontaktov, prideľovanie kontaktov obchodným zástupcom ,
- obsluha telefonických potenciálnych zákazníkov
- evidencia kontaktov zákazníkov v databáze
- riešenie nespokojných zákazníkov

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rastu
- školenia
- príspevok na DDP
- dovolenkový príplatok, vianočné odmeny

V prípade Vášho záujmu nám pošlite profesný životopis a motivačný list, na doleuvedené adresy.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Prax na uvedenej pozícii min. rok
• Internet (e-mail, www) - pokročilí
• Schopnosť riešiť problémy a dosahovať stanovené ciele
• Dynamický a iniciatívny typ, komunikatívny, schopný pracovať samostatne i v tíme.
• Samostatnosť, kreativita, proaktivita, flexibilita
• aktívny vodič
• čistý register trestov podmienkou

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1727362  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou