Obchodný zástupca

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výber, kontakt a komunikácia so zákazníkmi z oblasti stavebného trhu
- evidencia obchodných prípadov
- vypracovanie cenovej ponuky
- spolupráca na procese prípravy zmlúv so zákazníkmi
- vedenie prehľadu termínov realizácie
- založenie adresára obchodných prípadov
- vyhotovenie objednávok v informačnom systéme
- kontrola platobnej disciplíny svojich zákazníkov za diela vykonané spoločnosťou Sherlock
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie bezpečnostných riešení,
- vypracovanie ponúk a návrhy riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja bezpečnostných dverí,
- realizácia predaja, vykonávanie administratívnych činností a vedenie obchodnej agendy
- zodpovednosť za splnenie určeného plánu predaja

- kvalitný produkt, motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie,
- technické zabezpečenie,
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a produktové školenia,
- účasť na manažérskych školeniach,
- možnosť kariérneho postupu v rámci celej skupiny na základe dosiahnutých výsledkov predaja
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- telefón, notebook
- flexibilný pracovný čas

V prípade Vášho záujmu nám zašlite profesný životopis. Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné, stavebné,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Na uvedenú pozíciu hľadáme obchodného zástupcu, ktorý má skúsenosti v oblasti predaja produktov aj so službou v stavebnom priemysle. Človeka odolného voči stresu. Požadujeme prax na podobnej pozícii 3 roky, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, výborné obchodné a organizačné zručnosti, precíznosť pri práci. Podmienkou je čistý register trestov. Uchádzač musí byť aktívny vodič.

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1559188  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou