Vedúci logistiky a nákupu

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky, Továrenská ul. 15, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 EUR/mesiac, ponúkaný plat podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priame riadenie oddelenia dopravy, skladov a nákupu
- aktívne plánovanie a realizácia nákupu
- aktívne jednanie s dodávateľmi o podmienkach spolupráce
- príprava a uzatváranie zmlúv
- zodpovednosť za nákup surovín a materiálov
- spolupráca na tvorbe nákupnej stratégie a zodpovednosť za jej
dodržiavanie
- pravidelné vyhodnocovanie ekonomických výsledkov, tvorba analýz a sledovanie nákladov

- práca v stabilnej a prespektívnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania
- osobný a kariérny rozvoj
- príspevok zamestnávateľa na DDP
- dovolenkový príplatok
- vianočná odmena

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám profesný životopis na dole uvedené adresy. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

- VŠ- ekonomického alebo technického zamerania
- minimálne 3 ročná prax na uvedenej pozícii
- veľmi dobré skúsenosti s nákupom surovín a materiálov
- skúsenosti s projektovím riadením a s vykonávaním auditov
- vysoká miera samostatnosti, skúsenosti s vedením tímu
- skúsenosť s prácou s dodávateľmi
- zodpovednosť, flexibilita, ochota pracovať na vlastnom osobnom rozvoji.
Podmienkou je čistý register trestov, aktívna znalosť AJ slovom i písmom je nevyhnutná, keďže je tu komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze.

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1518062  Dátum zverejnenia: 6.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2000 EUR/mesiac, ponúkaný plat podľa praxe