Reagujte bez životopisu
Logo Sheris s.r.o.

Kuchár / Pomocný kuchár

Sheris s.r.o.

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Lagaro Restaurant & Coffee v Europa shopping centre Banská Bystrica hľadáme šikovného kuchára s vášňou pre gastronómiu.

Náplňou práce je:

  • príprava jedál kvalitnej stredoeurópskej kuchyne s aplikovaním aktuálnych gastronomických trendov  v otvorenej kuchyni
  • dodržiavanie kvality a stanovených receptúr
  • dodržiavanie predpísaných hygienických a bezpečnostných zásad, komplexný záujem o chod kuchyne a podieľanie sa na tvorbe denného menu a špeciálnych sezónnych ponúk
  • práca v režime krátky / dlhý týždeň

  • lukratívny plat a mesačné benefity, prémie a koncoročné odmeny
  • zabezpečená zamestnanecká strava, pitný režim a káva
  • možnosť rozvíjať sa a vzdelávať
  • možnosť stáží na iných zahraničných gastronomických prevádzkach pod rovnakým majiteľom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár, pomocný kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Vítame kreatívnych ľudí s nápadmi a chuťou rozvíjať seba aj podnik. Ponúkame prácu ambicióznym a šikovným kuchárom, v priestoroch svetlej, modernej a otvorenej kuchyne.

Naše spoločnosti spravujú širšie portfólio podnikateľských aktivít v gastro-segmente, kde sa jedná o reštaurácie a kaviarne. Ďalším segmentom sú nehnuteľnosti a reality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Gričová
Tel.: +421949811465
E-mail: poslať životopis
ID: 4810987  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac