Administratívny pracovník, Office Manager

Sharkam VIP catering

Agátová 22/A, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Bratislava
Termín nástupu
30.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie podkladov pre účtovníctvo.
Správa a spracovanie fakturácií. Evidencia vyšlých a došlých faktúr. Triedenie a kontrola. Ovládanie personálnej a mzdovej agendy, kontakt s účtovníčkou. Vytváranie služieb, časového harmonogramu ostatného personálu. Spracovávanie a triedenie korešpondencie. Vytváranie podkladu k dochádzkovému systému.

Práca v novom kolektíve, v novootvorenej prevádzke. Zamestnanecké výhody, benefity a bonusy. Dobré platové ohodnotenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Ekonomika, Personalistika, Manažment

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre organizáciu práce. Schopnosť dobrej komunikácie v kolektíve.

Spoločnosť Sharkam s.r.o. bola založená v roku 1998. Teraz patríme medzi trhových lídrov v cateringu. Sme hrdí na to, že sme firmu vybudovali z nuly za použitia výlučne slovenského kapitálu a rokmi overovaného know-how. Staviame na korektných a stabilných vzťahoch a zdravom finančnom pozadí. Máme tvorivý, skúsený a stabilný tím 60-tich ľudí a stále hľadáme nových.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3108948  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou