Supervízor zákazníckeho servisu

SHAPEN s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac+ variabilná zložka (13. plat) - na základe zrozumiteľne stanovených a merateľných výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k našej rýchlo rastúcej značke s globálnym dosahom a staň sa kľúčovým členom tímu! V spoločnosti SHAPEN barefoot hľadáme Supervízora zákazníckeho servisu, ktorý pomôže zabezpečovať maximálnu spokojnosť našich zákazníkov, vybudovať náš tím a rozvíjať našu zákaznícku podporu.

Ak si tímový hráč s dobrým time-managementom, komunikatívny a baví Ťa hľadať riešenia na problémy, je táto ponuka pre Teba ako stvorená. Ponúkame Ti príležitosť rásť spolu s nami profesionálne aj osobnostne, možnosť vzdelávať sa a rozvíjať svoje zručnosti. Ponúkame Ti taktiež neformálnu a uvoľnenú atmosféru (zmysel pre humor je viac ako vítaný ) v novootvorených kancelárskych priestoroch v Eurovea.

Náplň práce:
• Písomná komunikácia so zákazníkmi- budeš aktívnym členom tímu vo vzťahu s našimi zákazníkmi.

• Vybavovanie požiadaviek zákazníkov (e-mail, sociálne siete).

• Nastavenie procesov zákazníckeho servisu.
• Supervízorská činnosť - vedenie, motivovanie a zodpovednosť za (aktuálne) 2 členov tímu, zaškoľovanie kolegov.
• Analýza problémov, navrhnutie pro-zákazníckych riešení.
• Návrh a zavádzanie nových postupov.
• Stanovenie cieľov, zodpovednosť za ich plnenie a vyhodnocovanie.
• Kooperácia s kolegami z marketingu, obchodu, finančného oddelenia.
• Plány máme veľké, rozbehneme spolu podporu pre zákazníkov formou chatu a telefonickej podpory a otvoríme ďalšie trhy.
Hľadáme k nám skúseného kolegu - supervízora, lídra, ktorý zvládne viesť a starať sa o tím zákazníckej podpory. Bude mu oporou a pomôže kolegom vyriešiť problémy a otázky zákazníkov, ktoré niekedy nemáme ani v manuáloch :-)

Hľadáme niekoho so skúsenosťami, chuťou do práce a analytickým myslením. Ak máš zároveň aj trochu zdravého sedliackeho rozumu a berieš problém viac ako výzvu, si ten pravý človek pre nás!
Ak chceš byť súčasťou nášho príbehu a rásť spolu s nami, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na Teba!

• Variabilná zložka mzdy (13. plat) - na základe zrozumiteľne stanovených a merateľných výsledkov.
• Príležitosť zamestnať sa v mladej, no stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti.
• Možnosť vzdelávania (kurzy, školenia).
• Vysoká miera samostatnosti v rozhodovaní a kompetenciách na pozícií.
• Technologické zázemie – notebook, telefón.
• Každý 1/4 rok 1 pár barefoot topánok zdarma- dbáme o zdravie našich zamestnancov.
• Zamestnanecké zľavy.
• Príspevok na stravu.
• Máme naozaj vynikajúcu kávu
• Pohodové, neformálne pracovné prostredie v nových kancelárskych priestoroch v Eurovea.

Na základe CV posúdime Vaše znalosti a predpoklady na danú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, v prípade nevýberu uchádzača v zmysle zákona č. 123/203 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zákaznícka podpora

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• anglický jazyk
• výhodou je kombinácia anglického jazyka + nemčiny/španielčiny/francúzštiny, či iná kombinácia na komunikatívnej úrovni (naše topánky expedujeme do 65 krajín sveta, cudzí jazyk je základ)
• skúsenosť s prácou starostlivosti o zákazníkov
• skúsenosť s vedením tímu výhodou
• tímový hráč s dobrým time-managementom
• flexibilita
• pozitívny prístup, komunikatívnosť, dôslednosť
• systematický prístup k práci, doťahovanie úloh
• aktívna práca s počítačom a používanie technológií

Shapen je slovenská značka barefoot obuvi, za ktorou stojíme my - Mia a Marek. Náš príbeh, ako sme sa dostali k barefoot, si vieš prečítať na našej web stránke www.shapenbarefoot.com.
Barefoot pre nás nie je len obuv, ale jedinečná myšlienka, komunita, životný štýl. Sme trendsetteri vo svete barefootu, prinášame jedinečnú kombináciu kvality, zdravia a módy. Myslíme a konáme nekonvenčne a aj vďaka tomu sme sa z malej lokálnej spoločnosti, vypracovali na značku s globálnym dosahom. Naše topánky nosia zákazníci vo viac ako 65 krajinách na celom svete a všetkých kontinentoch. Veľmi rýchlo rastieme a budeme radi, ak sa súčasťou nášho príbehu staneš aj Ty .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Štepanovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4828920  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac