Špecialista fakturácie

SHAPEN s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka (13. plat) - na základe zrozumiteľne stanovených a merateľných výsledkov. Konečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k našej rýchlo rastúcej značke s globálnym dosahom a staň sa kľúčovým členom tímu! V spoločnosti SHAPEN barefoot hľadáme Špecialistu fakturácie, ktorý bude zodpovedný za celý proces fakturovania.

Ak Ti je blízky zodpovedný prístup a o time-managemente by si vedel robiť školenia, máš rád čísla a z tabuliek sa Ti nekrížia oči, je táto ponuka pre Teba ako stvorená. Ponúkame Ti príležitosť rásť spolu s nami profesionálne aj osobnostne, možnosť vzdelávať sa a rozvíjať svoje zručnosti. Ponúkame Ti taktiež neformálnu a uvoľnenú atmosféru (zmysel pre humor je viac ako vítaný) v novootvorených kancelárskych priestoroch v Eurovea.

Náplň práce:

  • Zaistenie kompletného procesu fakturácie zverených dodávateľov a odberateľov (vystavovanie fa, ťarchopisov, spracovanie došlých a odoslaných fa).

  • Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi ohľadom faktúr a termínov splatnosti.

  • Archivácia faktúr.

  • Správa zmluvných pokút, generovanie zálohových platieb.

  • Spracovanie dát pre fakturáciu a následná pravidelná aj mimoriadna fakturácia zákazníkom.

  • Kontrola prijatých faktúr, oprava nezhôd a vystavovanie opravných faktúr.

  • Spolupráca s externou účtovnou firmou, kompletizácia podkladov k DP - DPH, DP, riešenie nezrovnalostí.

  • Spolupráca s externou mzdovou účtovníčkou, kontrola a evidencia dochádzky zamestnancov, evidencia PN, OČR, priepustiek, kompletizácia podkladov pre mzdovú účtovníčku.

  • Spracovanie cestovných príkazov.

  • Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad.

  • Vedenie pokladne v domácej a cudzej mene.

• Variabilná zložka mzdy (13. plat) - na základe zrozumiteľne stanovených a merateľných výsledkov.

• Príležitosť zamestnať sa v mladej, no stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti.

• Možnosť vzdelávania (kurzy, školenia).

• Vysoká miera samostatnosti v rozhodovaní a kompetenciách na pozícií.

• Technologické zázemie – notebook, telefón.

• Každý 1/4 rok 1 pár barefoot topánok zdarma- dbáme o zdravie našich zamestnancov.

• Zamestnanecké zľavy.

• Príspevok na stravu.

• Máme naozaj vynikajúcu kávu :-)

• Pohodové, neformálne pracovné prostredie v nových kancelárskych priestoroch v Eurovea.

Na základe CV posúdime Vaše znalosti a predpoklady na danú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, v prípade nevýberu uchádzača v zmysle zákona č. 123/203 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• anglický jazyk

• tímový hráč s dobrým time-managementom

• flexibilita

• pozitívny prístup, komunikatívnosť, dôslednosť

• systematický prístup k práci, doťahovanie úloh

• aktívna práca s počítačom a používanie technológií

Shapen je slovenská značka barefoot obuvi, za ktorou stojíme my - Mia a Marek. Náš príbeh, ako sme sa dostali k barefoot, si vieš prečítať na našej web stránke www.shapenbarefoot.com.
Barefoot pre nás nie je len obuv, ale jedinečná myšlienka, komunita, životný štýl. Sme trendsetteri vo svete barefootu, prinášame jedinečnú kombináciu kvality, zdravia a módy. Myslíme a konáme nekonvenčne a aj vďaka tomu sme sa z malej lokálnej spoločnosti, vypracovali na značku s globálnym dosahom. Naše topánky nosia zákazníci vo viac ako 65 krajinách na celom svete a všetkých kontinentoch. Veľmi rýchlo rastieme a budeme radi, ak sa súčasťou nášho príbehu staneš aj Ty .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Štepanovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4815544  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac