Opravár SMD DPS

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1/A, okres Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatickej linky na kontrolu osadených SMD súčiastok na DPS
- oprava osadených DPS súčiastkami THD a SMD
- zodpovednosť za kvalitu kontrolovaných a opravených DPS

V prípade záujmu pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na dole uvedenú e-mailovú adresu s predmetom správy: Opravár SMD DPS . V sprievodnom liste uveďte prosím aj prehlásenie, že v zmysle zákona 122/2013 dávate súhlas spoločnosti SGS Technologies, s.r.o. na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely výberového konania. Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

- prax s SMD súčiastkami je výhodou
- prax pri osadzovaní a spájkovaní THT komponentov je nevyhnutná
- samostatnosť
- precíznosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 2487537  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou