Vodič VZV

SGP - Sorting Group s. r. o.

miesto práce Kamenec pod Vtáčnikom, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 EUR netto dohoda- 5,4 živnosť EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osoba zamestnaná na tejto pozícii bude zodpovedná za riadenie a obsluhu vysokozdvižného vozíka a manipuláciu s materiálom podľa pokynov od Team Leadera.

Prosíme, aby sa prihlasovali uchádzači, ktorí majú trvalý pobyt v blízkom okolí .
Uchádzač musí mať platný preukaz na VZV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dostupnosť
- flexibilita
- presnosť
- spoľahlivosť
-platný preukaz na vysokozdvižný vozík skupiny G

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2945510  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 EUR netto dohoda- 5,4 živnosť EUR / hodina