Kontrolór kvality

SGP - Sorting Group s. r. o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Trenčiansky kraj, Ilava, Považská Bystrica, Púchov, Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov pre projekty v Bratislave, Dubnici nad Váhom, v Beluši a v Bytči.
Osoba zamestnaná na tejto pozícii bude zodpovedná za kontrolu, výber, prepracovanie alebo triedenie dielov, komponentov, podľa pokynov od Team Leadera.

Ak Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link, inak nebudete zaradení do VK.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- zameranie sa na detail
- samostatnosť

Firma SGP- Sorting Group s.r.o., sa zaoberá triedením, kontrolou a prepracovaním komponentov. Pôsobí v oblasti automotive, elektrotechnika ako aj v daľších odvetviach priemyslu. Poskytujeme služby mnohým podnikom na Slovensku, v Poľsku a EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Palárikova 76
022 01 Čadca

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2005756   Dátum zverejnenia: 28.11.2016