Prevádzkár hotela v Piešťanoch

SG. INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Grand Boutique Hotel Sergijo**** Piešťany, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou podľa praxe +% z tržieb ako motivačna zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****-medzinarodny hotel v Piešťanoch vypisujeme vyberove konanie na miesto prevadzkara hotela: požadujeme znalosť vedenia prevadzky hotela: kuchyne a reštauracie , prax s prácou s vedenim timu,prace s jedalnymi listkami,kasou a pod....prax v gastronómii nutna .Požadujeme znalosť aspon 1 svetoveho jazyka aktívne slovom a písmom ,ostatne jazyky vyhodou.Požadujeme prijemne vystupovanie ,
komunikačne schopnosti,VP skupiny B.

UBYTOVANIE na hoteli zdarma,zam.strava 3x denne,,motivačne ohodnotenie,mladý dynamický kolektív,možnosť profesionalneho rastu.
Hladame zaujemcu/ -kyňu o dlhodobé stabilné zamestnanie.

ŽIADOSŤ zasielajte na [email protected] so životopisom a prehladom praxe-budeme Vas kontaktovať ohladne osobneho pohovoru.Poprosíme vylučne kandidatov s profesionalnou hotelovou praxou a znalosťou gastronomie a recepcie,teda chodu hotela. Znalost cudieho jazyka tiez podmienkou/aktivne bud anglicky ,bud nemecky/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

KOMUNIKATIVNOSŤ
PROFESIONALNY PRISTUP K PRACI
ZODPOVEDNOSŤ
ZAUJEM O PROFESIONALNY RAST
PRAX V RIADENI PREVADZKY
PRIJEMNE VYSTUPOVANIE,SAMOSTATNOSŤ

SG. Invest, Bratislava je firma s 20 ročným pôsobením na Slovenskom trhu. Zaoberá sa nehnutelnostami,hotelovou činnosťou, importom a exportom. Je zahraničnou obchodnou spoločnosťou s obchodnými, marketingovými činnosťami, nájmom nehnuteľností a zahraničným obchodom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 356887  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou podľa praxe +% z tržieb ako motivačna zložka