Čašnik/-čka luxusneho hotela

SG. INVEST, s.r.o.

GRAND BOUTIQUE HOTEL ****, Piestany Piešťany, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 + % z tržieb vyplacané denne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypisujeme konkurz na poziciu casnik / čašnicka luxusneho butikového hotela ..Ide o hotel kategórie 4 hviezdy,člen medz.skupiny Small Elegant Hotels of the World. Plat 650 EUR + podiel v % z denných trzieb vyplacane po ukonceni dennej smeny .
Mozne na dohodu pre študentov aj absolventov/ zaučime .Ponuka platí pre zaujemcov o stabilne dlhodobé zamestnanie .

Strava 3x denne,motivujuce platove podmienky,stabilna praca celoročne .

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť so životopisom zasielajte na mail
[email protected],
a my Vas budeme kontaktovať ohladne terminu osobneho pohovoru.
Fotogaleria hotela je na www.grandboutiquehotel.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré komunikačne schopnosti,profesionalizmus,prijemne vystupovanie.

SG. Invest, Bratislava je firma s 20 ročným pôsobením na Slovenskom trhu. Zaoberá sa nehnutelnostami,hotelovou činnosťou, importom a exportom. Je zahraničnou obchodnou spoločnosťou s obchodnými, marketingovými činnosťami, nájmom nehnuteľností a zahraničným obchodom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 356867  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 + % z tržieb vyplacané denne