Pomocná sila v kuchyni / pomocný kuchar

SG. INVEST, s.r.o.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO Piešťany, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pomocnú silu/pomocnu kucharku-kuchara na zabehnutý hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL Sergijo **** v Piešťanoch.Moze byt aj absolvent/ zaucime.
Hotel má kapacitu 50 osob,celoročne obsadeny .Vyžadujeme zaujem o stabilné dlhodobé zamestnanie ,rychlost a samostatnosť . Pomoc kuchárom: priprava šalatov,čistenie zeleniny, umyvanie:kuchyna vybavena umyvackami a technikou,pomocné práce v kuchyni.

Dlhodobe stabilne zamestnanie,vyborne platove podmienky,praca na prac.zmluvu .Možnosť ubytovania /.Striedanie po smenach 3-4 dnoch podla bydliska dohodou. Dobre platove podmienky,praca na zmluvu celoročne.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti so životopisom zasielajte na mailovu adresu :
[email protected] budeme Vás kontaktovať s terminom vyberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Možnost striedania na smeny ,ubytovanie je možne v zamestnaneckej izbe na hoteli. :Može byť ajcudzinec s pracovným povolením v SR s hovorovou znalosťou slovenského jazyka.
Požadujeme uchadzača so zaujmom o stabilne zamestnanie .

SG. Invest, Bratislava je firma s 20 ročným pôsobením na Slovenskom trhu. Zaoberá sa nehnutelnostami,hotelovou činnosťou, importom a exportom. Je zahraničnou obchodnou spoločnosťou s obchodnými, marketingovými činnosťami, nájmom nehnuteľností a zahraničným obchodom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1887357  Dátum zverejnenia: 9.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiac, Dohodou