Špecialista/tka fakturácií a platieb - polovičný úväzok

SG Auto s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho narastajúceho tímu hľadáme novú skúsenú kolegyňu/kolegu s praxou v oblasti platieb a fakturácií.
Práca je 20 hodín týždenne (4 hodiny denne), pondelok až piatok v doobedných hodinách v našom office v Aupark Tower. Vhodná napríklad pre ženu po materskej dovolenke, ktorá potrebujete skĺbiť prácu a rodinu. Máme záujem o dlhodobú spoluprácu na polovičný úväzok.

Medzi hlavné úlohy bude patriť najmä:

• evidencia došlých a odoslaných faktúr
• vystavovanie odberateľských tuzemských a zahraničných faktúr
• spracovanie a kontrola platieb, úhrada platieb
• kontrola bankových prevodov a účtov
• navrhovanie zlepšení
• komunikácia s internými oddeleniami firmy a externou účtovnou spoločnosťou

práca vo firme rodinného charakteru, v príjemnom prostredí Aupark Tower, ovocie v kancelárii, masáže, jazykové kurzy, tímové a firemné eventy

Ďakujeme veľmi pekne vopred za všetky životopisy, budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí budú vyhovovať zadaných kritériám. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

- prax v oblasti fakturácií, platieb alebo účtovníctva je podmienkou
- veľká miera samostatnosti, dobrý time management
- flexibilita a zodpovedný prístup k práci
- príjemné vystupovanie
- iniciatívnosť a záujem zlepšovať sa
- anglický jazyk (našimi partnermi sú zahraničné firmy a máme aj zahraničných kolegov)

Obchodná spoločnosť, B2B / B2C predaj

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2977241  Dátum zverejnenia: 16.3.2017