Čašník/Čašníčka v kaviarni

SFZ Marketing, s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe mzda 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v zabehnutej kaviarni počas pracovných dní od pondelka do piatku v čase od 7:30 hod. do 16:00 hod. s náplňou práce:

-príprava a predaj espresso nápojov,
-príprava, servírovanie a predaj nápojov podľa ponuky,
-práca a starostlivosť o kávový mlynček a profesionálny espresso stroj,
-kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty
-evidencia skladových zásob a následné objednávanie tovaru
-príjem a výdaj objednávok,
-práca s pokladňou,
-komunikácia so zákazníkmi, zákaznícky servis,
-súčinnosť pri prevádzke „ Siene slávy Slovenského futbalového zväzu „
-riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov
-roznášanie nápojov a doplnkových produktov
-udržiavanie chodu kaviarne

Ďalšie benefity radi upresníme počas osobného stretnutia.

V prípade záujmu o danú pozíciu prosím pošlite svoj životopis na [email protected]
tel. 0904 700 313

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, baristika

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hygienické minimum alebo vzdelanie v odbore
Zdravotný preukaz

-proaktívny a prozákaznícky prístup
-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-zodpovednosť a flexibilita
ID: 4829832  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac