Referentka pre sekretariát a marketing

SFÉRA, a.s.

Miesto práce
Twin City, Karadžičova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plynulý chod sekretariátu
Prijímanie a koordinácia návštev a telefonátov
Uvítanie hostí a príprava občerstvenia
Každodenná komunikácia so zamestnancami, klientmi, dodávateľmi
Spracovanie, evidencia a distribúcia korešpondencie
Evidencia dovoleniek a školení
Zabezpečovanie občerstvenia, kancelárskych a hygienických potrieb
Administratívne práce
Zabezpečovanie marketingových materiálov
Pravidelné úlohy pri príprave seminárov organizovaných spoločnosťou (koordinácia počas semináru - zabezpečenie občerstvenia, evidencia prihlášok, rezervácia interných a externých priestorov na semináre, príprava grafických podkladov)
Vykonávanie úloh a činností podľa pokynov nadriadeného

Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Kurzy angličtiny
Prístup k moderným technológiám
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Balík výhod (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity)

Nuda je tvoj nepriateľ a pracovať ťa baví? Tak tak sa k nám pridaj to tímu, pošli svoje originálne CV spolu s fotografiou a motivačným listom, radi sa s tebou stretneme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a kreativita
Zodpovedný prístup k práci a lojalita
Zvládanie task manažmentu a time manažmentu
Zvládanie viacerých úloh súčasne, efektívna organizácia práce
Schopnosť pracovať vo vysokom pracovnom nasadení
Schopnosť riešiť problémy efektívne a operatívne
Otvorenosť voči zmenám a všeobecný záujem
Schopnosť vykonávať úlohy podľa pokynov nadriadeného
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie a vyjadrovanie
Organizačné a komunikačné schopnosti na úrovni
Promptné zabezpečovanie zverených úloh
Business komunikácia - výhodou
Corel - výhodou

Sme spoločnosť dodávajúca informačné systémy pre veľké podniky, pracujeme na projektoch v energetike, priemysle a doprave. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia sú informačné technológie, služby a poradenstvo. Do tímu hľadáme kolegov, ktorí budú spolu s nami pomáhať spoločnosti rásť, radi sa zapoja do nových aktivít a budú spolu s nami vytvárať priestor pre úspech našich klientov. Pozícia je šitá na mieru každému, kto je cieľavedomý, zodpovedný a chce sa učiť viac.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

sféra, a.s.
Twin City, Karadžičova 2
811 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731716   Dátum zverejnenia: 21.9.2016