Predavač/ka - brigáda Banská Bystrica

ŠEVT a.s.

Miesto práce
NC Európa, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky sú predmetom osobného rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na dohodu o brigádnickej práci študentov - pre študentov denného štúdia VŠ (ideálne 1.,2. ročník);
Obsluha zákazníkov
Plnenie úloh podľa potrieb v predajni

Možnosť dlhodobej brigády, ktorá je určená pre študentov VŠ študujúcich dennou formou (podmienka)

Ak máte záujem o brigádnickú prácu študentov, pošlite nám svoj životopis s kontaktnými údajmi. Vybraných uchádzačov si pozveme na osobné stretnutie. Uprednostňovať budeme študentov bývajúcich v Banskej Bystrici aj počas letných prázdnin, preto uveďte prosím v žiadosti, či spĺňate túto požiadavku (pokiaľ nemáte trvalý pobyt v Banskej Bystrici). Pohovory budeme robiť v našej predajni v Banskej Bystrici.

Poslaním svojho životopisu súčasne dávate spoločnosti ŠEVT, a.s. Plynárenská 6 súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Príjemné vystupovanie
Ochota učiť sa

Štatistické a evidenčné vydavateľstvo tlačív, ŠEVT a.s. je na slovenskom trhu desiatky rokov. Prevádzkuje 46 maloobchodných predajní a moderný elektronický obchod. Je neprehliadnuteľnou spoločnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, papiernictva, ofsetovej, digitálnej tlače a informačného školského systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2779469  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky sú predmetom osobného rozhovoru