Administratívna práca / recepčná

SEVITECH a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, 821 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vítanie návštev, zabezpečenie občerstvenia, udržiavanie čistoty kuchyniek, obsluha telefónu, zabezpečenie prípadných administratívnych činností, plnenie ostatných príkazov nadriadeného.

- flexibilné zamestnanie na 2 -3 dni v týždni, ktoré sa dá skombinovať s denným štúdiom.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na e-mail adresu kariera@sevitech.sk najneskôr do 21.05.2017. V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy

Študent VŠ, zodpovednosť, samostatnosť.

Spoločnosť SEVITECH a.s. úspešne pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií a služieb od roku 1994 so zámerom realizovať projekty a vývoj softwarových systémov na báze nových technológií.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so zameraním na podnikové a manažérske informačné systémy, systémovú integráciu a na analyticko-konzultačnú činnosť. Ponúkame progresívne riešenia s využitím nových znalostí a technológií, ktoré používateľom umožnia rýchly a pružný prístup k riešeniu zložitých problémov vo výrobe, obchode a službách. Cieľom je podporiť trvalé zlepšovanie business procesov, výkonnosti organizácií a efektívne rozhodovanie manažérov na všetkých úrovniach riadenia.

Počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu si spoločnosť SEVITECH a.s. vybudovala významné partnerstvá s najvýznamnejšími svetovými výrobcami informačných technológií, ako sú SAP,MS, HP a IBM.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Sohlmannová
E-mail: poslať životopis
ID: 2841932   Dátum zverejnenia: 20.4.2017