Čašníčka v penzióne Severka v Oravskej Lesnej

SEVERKA

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
1.6 2024
800 EUR/mesiac+ tringelty. Mzda sa odvíja od skúseností uchádzača a taktiež na vzájomnej dohode. Kontaktujte nás a určite splníme Vaše predstavy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme 2 čašníčky.
  • V mesiaci Máj bude prebiehať rozsiahla rekonštrukcia kuchyňe a reštauračných priestorov.
  • Tieto rekoštrukčné práce do konca Mája ukončíme.
  • Váš nástup bude potrebný ideálne už teraz v Máji aby sa všetky procesy, vybavenie a iné povinnosti pripravili už dopredu.
  • Naša reštaurácia sa zmení na nové moderné prostredie so skvelým vybavením ktoré budeme vyberať spolu s Vami. Máte možnosť s nami začať novú kapitolu tejto reštaurácie a mať veľký vplyv na to ako sa nastavia nové štandardy. Našou víziou je moderná gastronómia ktorá bude mať aj tradičné jedlá pre tento región avšak v originálnom modernom štýle.
  • Chceme aby od nás odchádzali zákazníci nielen so spokojnosťou ale aj s pocitom že toto nebol iba štandart, ale naozaj výborný zážitok.
  • Chcete s nami uvariť jedinečný koncept reštauračného zariadenia? Pokiaľ je odpoveď áno, ozvite sa nám a povieme si viac.

  • Popis práce:
  • Budete obsluhovať zákazníkov v reštaurácií penzióne v Oravskej Lesnej.
  • Budete sa starať o to, aby bolo jedlo a nápoje na stole včas a v kvalitnom stave.
  • Dohliadate na čistotu a reprezentatívny vzhľad prevádzky.
  • Pracujete v tíme a spolu s kolegami sa staráte o to, aby sa zákazníci cítili v penzióne príjemne a spokojne.

  • Možnosť pracovať v príjemnom prostredí na Orave.
  • Pracujte v tíme skúsených a milých kolegov/kolegýň.
  • Máte možnosť zlepšiť svoje jazykové schopnosti v kontakte s návštevníkmi z rôznych krajín.
  • Získaj nové skúsenosti a zručnosti v oblasti pohostinstva.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Zvládate komunikovať s ľuďmi a máte výborné komunikačné zručnosti.
  • Ste schopný/á pracovať v tíme a prispievať k pozitívnej atmosfére.
  • Ste ochotný/á učiť sa novým veciam a zlepšovať sa v práci.

Penzión v Oravskej Lesnej.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Pojezdala
Tel.: +421917444906
E-mail: poslať životopis
ID: 4818808  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac