Výkonný projektový koordinátor - junior /senior

Seven Reasons s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme kandidáta, který je velmi pečlivý, časově flexibilní, je schopen reagovat na změny, hledá pestrou práci – kombinace administrativy, projektových činností a častého cestování po celé Slovenské republice.

Pozice je s působností v městech Trenčín, Trnava, Bratislava nebo Žilina.

NÁPLŇ PRÁCE:

1. Organizace a zajištění projektů
Komunikace s klienty, příprava distribučních tabulek a objednávek, distribuce materiálů, vyřizování pošty a komunikace s dopravními společnostmi, telefonní kontakt s pracovníky v terénu, osobní kontrola jejich práce v terénu, obsazování brigádnických pozic.

2. Kontrola dat v terénu po celé Slovenské republice
Kontrola probíhajících projektů v terénu, každodenní kontrola výsledků a dat zadaných kolegy v terénu, zaznamenávání dat, příprava podkladů pro projekty, vyhodnocování výsledků – příprava reportů pro klienty.

3. Práce s databázemi
Doplňování dat do interního systému, kontrola zadaných údajů v databázi, analýzy výsledků v elektronické aplikaci, tvorba přehledů, vyhodnocování v programu Excel.

4. Další operativní záležitosti související s provozem jednotlivých projektů
Podpora projektovým manažerům a ostatním kolegům při dalších projektech, spolupráce s personalistou, spolupráce s dalšími subdodavateli, účast na výběrových řízeních, archivace dokumentů, zodpovědnost za vedení skladu v případě POS materiálů, příprava meetingů s ostatními kolegy, subdodavateli, partnery z mktg. agentur a s klienty.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Zázemí menší, ale stabilní společnosti
- Pružnou pracovní dobu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Spolupráci na dobu neurčitou

Informácie o výberovom konaní

Pohovory nejprve po skype, s vybranými uchazeči osobní schůzka v Bratislavě.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Společnost podnikající v oblasti merchandisingu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-POŽADAVKY:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Vítány jsou pracovní zkušenosti z maloobchodu, fastfood. provozoven, logistických provozů
- Prokazatelné administrativní dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B – AKTIVNÍ ŘIDIČ nutností (denní využití)
- Samostatnost, logické uvažování, pečlivost, komunikativnost
- Znalost práce MS Office nutností (především Excel, Word, Outlook)
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

personální společnost

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1801979  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000 EUR/mesiac