Stavbyvedúci

SESTAV, s.r.o.

Miesto práce
J.L.Bellu 34/809, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 organizuje a riadi realizáciu prác na stavbe alebo stavebnom objekte v súlade s uzatvorenou ZoD a projektovou dokumentáciou, kontroluje dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny a kvalitu vykonávaných prác, pričom úzko spolupracuje s koordinátorom PSV,
 vykonáva vstupné kontroly materiálov, zabezpečuje vykonávanie kontrolných skúšok a kontrol v súlade s plánom kvality stavby a jeho súčasťou, kontrolným a skúšobným plánom,
 vedie na jednotlivé objekty stavebný denník podľa stanovených noriem,
 riadi prácu majstrov, kontroluje plnenie ich povinností, pracovnú a technologickú disciplínu a zoznamuje ich s rozpisom zámerov riadenia stavby na najbližších 14 dní,
 prideľuje pracovníkov na vykonávanie stavebných a montážnych prác, pri prekážkach v práci zabezpečuje a organizuje práce tak, aby sa dodržali postupové termíny a termín ukončenia stavby alebo jej dohodnutej časti,
 informuje podriadených pracovníkov pred začatím prác o technologických a pracovných postupoch, ktoré sa pre konkrétne technológie použijú, vrátane opatrení, ktoré treba dodržiavať na stavenisku v rámci BOZP, PO a OŽP podľa platných zákonov
 vyhotovuje súpis vykonaných prác za bežný mesiac, ktorý po potvrdení príslušným stavebným dozorom alebo investorom odovzdá na spracovanie k následnému vystaveniu faktúry

žiadosti a CV v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na kontaktnú adresu.
Na dokumentoch uvádzajte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Sestav, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely výberového konania a internej databázy v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Hľadáme uchádzačov z okolia Ilavy, prípadne z Trenčianskeho kraja.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť pri riadení stavebných prác
- vedenie kolektívu
- komunikatívnosť

Spoločnosť Sestav s.r.o. predstavuje dynamicky sa rozvíjajúcu stavebnú spoločnosť s pevným postavením v regióne Považia. K uspokojeniu požiadaviek zákazníkov v čo najširšej miere, využívame v oblasti stavebníctva nové trendy a zavádzame progresívne technológie. Pre svoju stavebnú činnosť máme k dispozícii kompletnú strojnú, technickú i výrobnú vybavenosť. Vykonávame vlastnú ťažbu a úpravu štrkopieskov a výrobu certifikovaných betónových zmesí v dvoch betonárkach. Vlastníme dopravno-mechanizačné stredisko s technikou , od strojov na zemné práce , cez žeriavy a nákladné vozidlá , až po malú mechanizáciu.
Príprava, realizácia i ukončenie stavebných prác je výsledkom práce kolektívu odborníkov všetkých stavebných profesií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2973293  Dátum zverejnenia: 13.3.2017