Reagujte bez životopisu

Telefonický operátor

SERVIS OKNA s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800 EUR/mesiaczaujímavé bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energických, komunikatívnych a cieľavedomých kolegov/kolegyne. Tvojou náplňou práce bude aktívne oslovovanie klientov z databázy a ponuka služieb našej spoločnosti (nie predaj!).
Práca na 4 hod.

• zamestnanie v stabilnej spoločnosti
• istota zárobku - fixný plat + zaujímavé provízie
• zaškolenie nových zamestnancov zdarma
• prácu bez víkendov a sviatkov na jednu smenu
• fyzicky nenáročná práca
• veľmi dobrý kolektív
• aj pre absolventov alebo ZŤP

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax v telefonickom kontakte so zákazníkmi vítaná
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- flexibilita
- lojalita
- samostatnosť
- cieľavedomosť

Poskytujeme všetky potrebné služby Vašich okien a dverí. Do portfólia produktov spoločnosti patrí aj rôzne príslušenstvo a doplnky k oknám, ako sú napríklad: tieniaca technika, sieťky na okná, žalúzie, parapety, parapetné dosky, garážové brány a markízy. Našou prioritou je spokojný zákazník a kvalitne odvedená práca.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2305243  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac