Lekár nukleárnej medicíny

SERVIS EU s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, dohodou
3 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálnou mzdovou úrovňou na tejto pracovnej pozícii. Mzda môže byť vyššia a odvíja sa od konkrétnych pracovných skúseností, znalostí a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci našej spolupráce radi privítame v tíme Nukleárnej medicíny a Diagnostického centra v Prešove nového kolegu, ktorý by sa rád venoval oblasti Nukleárnej medicíny.

Výkonávanie odborných pracovných činností v Nukleárnej medicíne.

V rámci pracovného uplatnenia dáme možnosť aj začínajúcemu lekárovi, absolventovi Lekárskej fakulty, ktorý by sa pod dohľadom našich skúsených odborníkov naučil všetky potrebné pracovné postupy a procesy v oblasti Nukleárnej medicíny.

Náš budúci kolega nemusí mať atestáciu, môže ju získať po nástupe k nám.

Pre začínajúceho lekára, absolventa Lekárskej fakulty ponúkame na začiatok mzdové ohodnotenie na úrovni 3 000 eur brutto.

Pre atestovaného lekára s praxou a skúsenosťami ponúkame mzdové ohodnotenie na úrovni  4 000 eur brutto.

Pracovné benefity budú komunikované počas osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • záujem o oblasť Nukleárnej medicíny
  • záujem získavať nové odborné znalosti a vedomosti v oblasti Nukleárnej medicíny

Spoločnosť SERVIS EU prináša komplexné riešenia v oblasti Riadenia ľudských zdrojov a personálneho manažmentu.
Poskytuje komplexné služby pri výbere zamestnancov v IT sektore, v sektore zdravotníctva.
Spolupracujeme s IT spoločnosťami TransTEQ, KyberTEQ, DXC Technology

Kontakt

Kontaktná osoba: Robert Smrek
E-mail: poslať životopis
ID: 4831149  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac