Potrubár - prípravár

SERVATECH s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova tr. 26, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyroba a montaz potrubia pre farmacuticky priemysel podla izometrii a technickych vykresov, heftovanie

Dobre platove podmienky, dlhodoba stabilna praca, moznost zaloh,

Prax vo farmacii, pripadne mliekarnach a pivovaroch, znalost izometrii, nemecky jazyk na urovni pochopenia pracovnych uloch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Zodpovednost, dochvilnost, ochota pracovat na turnusy, praca v zahranici

Vyroba a montaz zariadeni a potrubi z nehrdzavejuzej ocele pre farmaceuticky a potravinarsky priemysel
ID: 3050932  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4000