Operátor vo výrobe / Packing operator

Serioplast Slovakia s.r.o.

Miesto práce
G. Shoellera 3 Levice - Priemyselný Park Géňa, okres Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 100% vizuálna kontrola vyrobených výrobkov
- balenie výrobkov
- správne vypĺňanie produkčnej dokumentácie vrátane etikiet
- jednoduché manipulačné práce vo výrobe
- obsluha automatizovanej linky
- systém práce : nepretržitá prevádzka , 12 hodinové zmeny (ranná 06:00-18:00, nočná 18:00-06:00 + 2 dni voľno )

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúci systém odmeňovania - dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie, čiastočné preplácanie cestovných nákladov do zamestnania

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Serioplast Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• skúsenosti s prácou na pozícii operátor vo výrobe výhodou
• spoľahlivosť pri výkone práce
• 100% dochádzka
• manuálna zručnosť
• vynikajúci zrak

Sme dynamická a rýchlorastúca spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastového obalového materiálu vyfukovaním( extrusion blow moulding) pre kozmetický priemysel. Výroba z materiálov PE, PP a PETG.Na Slovensku pôsobíme od roku 2010. Uchádzačom o zamestnanie ponúkame možnosť spoznať a rozvíjať svoje schopnosti v oblasti novej technológie. Ponúkame stabilnú prácu dlhodobého charakteru.
Ak máte chuť stať sa jedným z nás, pošlite nám informácie o sebe vo forme CV ako reakciu na niektorú zo zverejnených voľných pozícií alebo všeobecne, nakoľko mnohé z pozícii nestihneme zverejniť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1564035  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore