Technik/Mechanik

Serioplast Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný Park Géňa Levice, okres Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zodpovednosť za nastavenie a ovládanie stroja
2. Pravidelná údržba strojov a riešenie technických problémov
3. Vypĺňanie predpísanej dokumentácie IMS vo výrobe.
4. Zabezpečenie plynulého chodu strojov
5. Odstraňovanie porúch a ich analýza
6. Starostlivosť o prevádzkyschopnosť daných strojov

Poprosím posielať životopisy na emailovú adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,mechatronika,elktromechanika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s prácou s plastom výhodou
skúsenosti s prácou na vstrekolise výhodou
skúsenosti s prácou na výrobných linkách výhodou
skúsenosti - hydraulika, pneumatika

Sme dynamická a rýchlorastúca spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastového obalového materiálu vyfukovaním( extrusion blow moulding) pre kozmetický priemysel. Výroba z materiálov PE, PP a PETG.Na Slovensku pôsobíme od roku 2010. Uchádzačom o zamestnanie ponúkame možnosť spoznať a rozvíjať svoje schopnosti v oblasti novej technológie. Ponúkame stabilnú prácu dlhodobého charakteru.
Ak máte chuť stať sa jedným z nás, pošlite nám informácie o sebe vo forme CV ako reakciu na niektorú zo zverejnených voľných pozícií alebo všeobecne, nakoľko mnohé z pozícii nestihneme zverejniť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1514362  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou