Vedúci projektu

SEPS, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• špecialista na riadenie a vykonávanie opráv a údržby potrubí za prevádzky na Slovensku a v zahraničí použitím viacerých zahraničných a domácich technológií,
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vyhľadávanie nových vhodných zákazníkov,
• operatívne hľadanie technických riešení,
• zastupovanie spoločnosti pri rokovaniach so zahraničnými partnermi – komunikácia v AJ a NJ
• riadenie projektov v zahraničí, vedenie technických rokovaní pri realizácii projektu – komunikácia v AJ a NJ
• samostatné objednávanie materiálu a služieb u dodávateľov (slovenských a zahraničných) podľa potrieb spoločnosti – komunikácia v AJ a NJ
• spolupráca s vnútropodnikovým skladníkom a jeho zastupovanie v prípade neprítomnosti,
• spracovávanie cenových ponúk (v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku), cenové a technické rokovania u zákazníka.

Pozícia obsahuje čiastočne rutinné, ale aj nové úlohy, ktoré môžu byť nárazové a ich riešenie bývajú výzvou pre zamestnanca. Vyžaduje si samostatný úsudok, flexibilitu a v prípade potreby rýchlu reakciu.

Stanete sa jedným z prvých kontaktných bodov pre našich zákazníkov, ktorí využívajú predmetné technológie a riešenia k bezpečnej práci na potrubných systémoch a tlakových nádobách. Vašou úlohou bude pomáhať našim zákazníkom riešiť ich problémy pri oprave a údržbe potrubí ako aj pri používaní technológií, dodávaných spoločnosťou.

• zázemie v stabilnej spoločnosti s medzinárodnými technológiami,
• práca v mladom a dynamickom kolektíve,
• samostatná a zodpovedná práca,
• motivačný systém odmeňovania - základný plat a bonusy s ohľadom na kvalitu a výsledky práce,
• mladý a priateľský kolektív, rodinný tip spoločnosti

Komunikácia s našimi zahraničnými partnermi (dodávateľmi a zákazníkmi) prebieha v angličtine a nemčine, preto je dôležité, aby ste dokázali písomne a ústne komunikovať a viesť technické a obchodné rokovania v týchto jazykoch.

Životopis a motivačný list žiadame zaslať v slovenskom aj anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný pracovník ochotný pomáhať kolegom, ktorý sa vie rozhodovať v rámci svojich kompetencií a zverenej agendy.
Komunikatívny kolega s tímovým duchom
Práca vhodná aj pre absolventa
Orientácia na dosahovanie výsledkov.

Znalosť SAP Biznis One.

Spoločnosť SEPS, a.s. sa zaoberá diagnostikou, opravou a údržbou potrubia, potrubných rozvodov, tlakových nádob a nádrží na prepravu a rozvody plynných a kvapalných médií za prevádzky : plynovody, ropovody, produktovody, potrubia prepravujúce chemické látky, vodovody vrátane odpadových vôd a potrubí v ČOV, teplovody, parovody, horúcovody, potrubia v teplárňach a jadrových elektrárňach a ostatné oceľové konštrukcie a priemyselné zariadenia. Naším poslaním je poskytovať bezpečné a spoľahlivé riešenia, vo vysokej kvalite, pričom kladieme dôraz na ochranu životného prostredia. Odbornosť svojim zamestnancom zabezpečujeme prostredníctvom kontinuálneho odborného vzdelávania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2125813  Dátum zverejnenia: 13.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou