Logo SENZOR, s.r.o.

Mzdový účtovník

SENZOR, s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 11, 040 13 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie a vedenie mzdovej a personálnej agendy
  • Pravidelné spracovanie miezd zamestnancov
  • Komunikácia s príslušnými úradmi (zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa, úrad práce a iné)
  • ​Príprava a zasielanie výkazov a potvrdení
  • ​Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov pre zamestnancov
  • Spracovávanie a kontrola dochádzky
  • Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy
  • Sledovanie legislatívnych zmien
  • ​Tvorba štatistických výkazov, reportov
  • ​Správne zdanenie príjmov a vystavovanie potrebných potvrdení
  • ​Zúčtovanie mzdových a sociálnych nákladov do účtovníctva a hlavnej knihy

  • perspektívne a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
    možnosť profesného rastu a ďalšieho odborného vzdelávania v réžii zamestnávateľa
  • možnosť osobného ohodnotenia v 13. plate
  • ostatné zamestnanecké výhody budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​​Predchádzajúca skúsenosť s komplexným vedením mzdovej agendy
  • Znalosť programu SOFTIP
  • ​Zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail
  • ​Záujem o ďalšie vzdelávanie a odborný rast​

Predmet činnosti spoločnosti a snímačová technika - vývoj, výroba a dodávka automatických sanitárnych zariadení na ovládanie vody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4808485  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac