Skladník- jednozmenná prevádzka

Sensus Slovensko a.s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac- konkrétna výška mzdy bude stanovená na základe skúseností a schopností konkrétneho uchádzača/ uchádzačky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vychystávanie a kompletizácia dodávok hotových výrobkov podľa zákazníckych zákaziek
• uskutočňovanie skladových operácii ( príjem, výdaj, preskladnenie ) v systéme SAP
• manipulačné činnosti – paletizácia, expedičné balenie, označovanie, manipulácia s výrobkami

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- každoročné navyšovanie mzdy
- zdravotný bonus- mesačne
- dochádzkový bonus- 2x do roka
- možnosť čerpania sociálneho fondu
- cafetéria

Ak Vás naša ponuka zaujala, poprosíme o zaslanie životopisu na uvedenú e-mailovú adresu.
Spätne kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
- pripravenosť vykonávať aj fyzickú prácu- manipulácia s materiálom
- užívateľská úroveň ovládania MS Office, skúsenosť so SAP výhodou
- skúsenosť v oblasti colnej deklarácie výhodou
- vodičský preukaz sk.B
- min. pasívna znalosť anglického jazyka (dokumenty v anglickom jazyku)
- flexibilita, samostatnosť, ochota a schopnosť učiť sa
- schopnosť zvládať stres

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a servisu meracej a regulačnej techniky ako na slovenskom, tak i na zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Mikulinová
Tel.: +421327753791
E-mail: poslať životopis
ID: 4780879  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac