Opatrovateľka seniorov v domácnosti

Seniorcentrum Staré Mesto

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacPolročné a ročné odmeny,.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer   na 8 hodín , (resp. na skrátený úväzok),  opatrovanie v domácnosti klienta.

- 1 týždeň dovolenky naviac,

- kratší týždenný pracovný čas,

- finančný príspevok na stravu 4,48 €/deň,

- poskytovanie paušálnej náhrady na cestovné (MHD),

- príspevok na cestu do zamestnania a späť, (pre zamestnancov mimo BA),

- príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie  III. pilier,

- stabilný kolektív, ľudský prístup nadriadených,

- jubilejné odmeny,

- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,

- 100 % seriózny zamestnávateľ,

- možnosť zúčastniť sa ďalšieho vzdelávania

Pre uchádzačov, ktorí nemajú absolvovaný opatrovateľský kurz, možnosť bezplatného sprostredkovania z našej strany.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

sociálne služby, zdravotníctvo

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť, požadujeme výpis z registra trestov.

Seniorcentrum Staré Mesto je rozpočtovou organizáciou mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Zabezpečuje prevádzku zariadení sociálnych služieb: zariadenie pre seniorov, zariadenie opatrovateľskej služby a domácu opatrovateľskú službu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Fodorová
Tel.: 02/48201011, 0914/355641
E-mail: poslať životopis
ID: 4805516  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac