Reagujte bez životopisu

Opatrovateľ v zariadení pre seniorov

Senior centrum BB, n. o.

Miesto práce
Kovačická 15689/1, 974 04 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
900 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu a v nedeľu, príplatok za prácu v noci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

24-hodinová opatrovateľská starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov

príjemné pracovné prostredie v novovybudovanom modernom zariadení,

príspevok na obuv a pracovný odev

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Životopis s dokladom o vzdelaní alebo o absolvovaní opatrovateľského kurzu zaslať na mailovú adresu michaela.masurova@seniorcentrumbb.sk, tel. kontakt 0905 805 105

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné vzdelanie s príslušným zameraním, opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PC - Základy

​empatia, schopnosť asertívneho správania, zodpovednosť, schopnosť podriadiť sa tempu klienta, ochota učiť sa a nadobudnuté poznatky realizovať v praxi, schopnosť tímovej spolupráce, zdravotná spôsobilosť, spôsobilosť na právne úkony, bezúhonnosť​

Zariadenie pre seniorov - poskytovanie celoročnej pobytovej sociálnej služby

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Mašurová
Tel.: +421905805105
E-mail: poslať životopis
ID: 4836550  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac