Kaderníčka / Kaderník

House Gatsby, SENI s. r. o.

Miesto práce
Rovniankova 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac, podľa tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dámske, pánske, detské kaderníctvo, recepcia, prijímanie objednávok pre salón, starostlivosť o pracovné prostredie, pokladňa

Využívanie služieb poskytovaných v salóne pre seba a svoju rodinu

Do zabehnutého relax centra s pravidelnou základnou klientelou príjmeme šikovnú a ochotnú kaderníčku/kaderníka s praxou. Požadujeme: absolútnu znalosť vo svojom obore, šikovnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a spolupracovať. Ponúkame: adekvátne finančné ohodnotenie, možnosť podieľať sa na celkovom chode a vedení salónu, samostatnosť, príjemný a profesionálny kolektív, základnú klientelu, dobré pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kaderník

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

3

prax v obore, šikovnosť, zručnosť, komunikatívnosť, chuť pracovať, ochota zdokonaľovať sa, školenia u dodávateľov vlasovej kozmetiky

House Gatsby v spolupráci so salónom s tradíciou, Angel Beauty. Dve pobočky moderného štýlového salónu krásy s tradíciou. Spolupráca so svetovými značkami vlasovej kozmetiky L´Oréal, Kevin Murphy, Keune, Tigi, výhradná distribúcia pleťovej kozmetiky Repchage Beauty from the Sea. Spolupráca so značkami nechtového designu Orly, IBD, Astonishing Nails, LeChat, Footlogix s kompletnou ponukou služieb klasického salónu krásy, s rozšírením o tradičnú čínsku medicínu, Flow Yoga cvičenia, sauny a jaccuzzi. Novinkou je otvorenie školiaceho strediska v roku 2022 a poskytovanie akreditovaných a certifikovaných kurzov. Info: www.bcl.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1794601  Dátum zverejnenia: 28.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800 EUR/mesiac, podľa tržieb