Hotelová gazdiná

SENETUS, s.r.o.

Miesto práce
Tobrucká ul. 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje poskytovanie kvalitných ubytovacích služieb v rámci štandardu 5 * hotela
- vedie, kontroluje a riadi tím hotelových chyžných
- spolupracuje s recepciou, zabezpečuje a rieši požiadavky hostí
- vedie evidenciu a inventarizáciu zvereného majetku, tovaru a pracovných prostriedkov
- objednáva tovar pre stredisko hotelového servisu u dodávateľov
- vyhotovuje harmonogram práce chyžných a vypracúva podklady pre mzdy chyžných
- zodpovedá za stav a čistotu izieb a spoločných priestorov podľa stanovených štandardov
- zabezpečuje dodržiavanie predpisov hygieny a bezpečnosti práce, požiarnej ochrany
- zabezpečuje triedenie a balenie bielizne a odvoz do práčovne,
- nahlasuje zistené závady, kontroluje stav odstránenie nahlásených závad
- vedie evidenciu strát a nálezov a zabezpečuje manipuláciu s nálezmi
- kontroluje stav izieb po uprataní na ďalšie prenocovanie

- práca v atraktívnom prostredí boutikového hotela v centre Bratislavy
- príjemný kolektív
- zamestnanecká strava za výhodnú cenu
- zľavy na vybrané služby hotela ( hotelové relaxačné centrum, reštaurácia )
P

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate naše požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected] do 18.2.2016.
Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so Zákonom č. 428/2022 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

V prípade, že budete spĺňať naše požiadavky na pozíciu housekeeping manažéra, ozveme sa Vám e-mailom alebo telefonicky v termíne do 20.2.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť pri plnení pracovných úloh
- zodpovednosť za zverený majetok hotela a manipuláciu s ním
- zodpovednosť za výsledky práce tímu chyžných a svojej práce
- schopnosť zvládnuť psychickú a fyzickú záťaž vykonávanej profesie
- schopnosť motivovať chyžné pri plnení zverených úloh

Hotel Marrol´s je hotelová značka, ktorá je od svojho vzniku spojená s hotelovými službami vysokej úrovne.
Boutikový charakter 5 *hotela v skvelej polohe centra starého mesta sa stal vyhľadávaným ubytovaním pre náročných cestovateľov.
Klenotom hotela je reštaurácia Houdini s originálnou ponukou jedál inšpirovaných medzinárodnou a slovenskou kuchyňou.
Tím hotelovej reštaurácie zabezpečuje reštauračné služby aj v konferenčných salónikoch, na hotelových izbách a letných terasách.
V roku 2012 internetový cestovateľský portál EXPEDIA ocenil hotel Marrol´s ako The best hotel of the world – Najlepší hotel sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2423801  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou