Можливість для людей з України

Kuchár/Kuchárka

SENETUS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Marroľs, Tobrucká 4, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
01.06.2023
1 400 - 1 800 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle Zákonníka práce + platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava raňajok bufetovým spôsobom
- príprava obedov a večerí á la carte
- zodpovednosť za kvalitu jedál
- zodpovednosť za čistotu kuchyne
- koordinácia práce s obsluhou v reštaurácii

- platené nadčasy
- práca v príjemnom prostredí 5*hotela v centre Bratislavy
- možnosť parkovania v hotelovej garáži
- príležitosť profesionálneho rastu

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj životopis na adresu:
[email protected]

Do predmetu emailu zadajte funkciu Kuchár.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Už vopred sa ospravedlňujeme tým uchádzačom, ktorí nebudú prizvaní, ale nie vždy vieme akceptovať všetky obdržané žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť a zároveň tímový hráč

Hotel Marrol´s je hotelová značka, ktorá je od svojho vzniku spojená s hotelovými službami vysokej úrovne.
Boutikový charakter 5 *hotela v skvelej polohe centra starého mesta sa stal vyhľadávaným ubytovaním pre náročných cestovateľov.
Klenotom hotela je reštaurácia Houdini s originálnou ponukou jedál inšpirovaných medzinárodnou a slovenskou kuchyňou.
Tím hotelovej reštaurácie zabezpečuje reštauračné služby aj v konferenčných salónikoch, na hotelových izbách a letných terasách.
V roku 2012 internetový cestovateľský portál EXPEDIA ocenil hotel Marrol´s ako The best hotel of the world – Najlepší hotel sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2400103  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac