Specialist (m/f) Recruiting and Office Management

Senacor Technologies AG

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o prácu v oblasti Recruiting?
SENACOR Vám ponúka výbornú možnosť rozšíriť náš náborový tím, kde budete pracovať na rozmanitých úlohách a rôznych projektoch.

NÁPLŇ PRÁCE

• Prvá kontaktná osoba pre všetky náborové otázky v Košiciach, napr. inzerovanie voľných pracovných miest, realizácia náboru, ako aj organizácia a dohľad nad vstupnými pohovormi
• Zodpovednosť za získavanie projektov pri rozširovaní náborových sietí, napríklad opatrenia pre nábor na vysokých školách, veľtrhy práce
• Všeobecný dohľad nad kanceláriou rovnako ako aj nad našimi zamestnancami

Ak je pre Vás naša ponuka zaujímavá, neváhajte nám poslať svoj životovpis v ANGLICKOM alebo NEMECKOM jazyku.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie so zameraním na ľudské zdroje, (hospodárska-)psychológia, sociálne vedy alebo príbuzný odbor, prípadne dokončené obchodné vzdelanie s niekoľko ročnými skúsenosťami.
• Veľmi dobré znalosti všetkých štandardných aplikácií Microsoft Office (predovšetkým Excel, PowerPoint, Word a Outlook)
• Silné analytické myslenie a schopnosť stanoviť štruktúry
• Tímový hráč, samostatnosť a orientovanosť na služby
• Okrem znalosti slovenčiny, veľmi dobrá znalosť nemeckého a anglického jazyka

Senacor je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja. S viac ako 700 zamestnancami v 10 pobočkách v Nemecku, Rakúsku a na Slovensku realizujeme inovatívne riešenia pre našich klientov, prevažne zo sektoru bankovníctva, poisťovníctva a automotive. Ponúkame Ti zázemie v stabilnej spoločnosti s výhodami start-upu, plochou hierarchiou, priateľskou atmosférou, zaujímavými projektami a množstvom zamestnaneckých benefitov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2076184  Dátum zverejnenia: 10.4.2015