Asistentka predaja (Ref. č.: 031)

SEMPRE s. r. o.

OC AUPARK,Einsteinova 18, Bratislava, Slovenská Republika a OC CENTRAL, Metodova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
• vynikajúce finančné ohodnotenie, zamestnanecké výhody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov na predajni, poradenstvo pri výbere
- poskytovanie informácií ohľadom vlastností a spôsobe použitia tovaru
- predaj tovaru
- práca s registračnou pokladňou, príjem reklamácií
- príjem a dopĺňanie tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- udržiavanie vizuálneho usporiadania predajne
- merchandising predajne a výloh
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorý sa bude priamo a aktívne podieľať na predaji a servise zákazníkom.

Po predchádzajúcich skúsenostiach vieme, že potrebujeme samostatného človeka, odolného voči stresu, časovo flexibilného, pre ktorého bude práca prioritou.

Ponúkame:
• zaujímajú a kreatívnu prácu v atraktívnom prostredí
• zamestnanecké výhody

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ aj s fotografiou na e-mailovú adresu: praca@sempre.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:
• orientácia na trhu s módou, cit pre značku
• reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
• orientácia na klienta a na výsledok, motivácia a schopnosť učiť sa
• ústretový prístup k riešeniu problémov
• časová flexibilita, spoľahlivosť, otvorenosť
• komunikatívne schopnosti

SEMPRE SHOE STORE
sú predajne, v ktorých si každý nájde čo hľadá zo sveta topánok a doplnkov.
V súčastnosti máme 4 luxusné predajne so značkami ako:
ARMANI JEANS, VERSACE JEANS, GUESS, CALVIN KLEIN, MICHAEL KORS, U.S.POLO, LAURA BIAGIOTTI, ALBANO, FABIANI a iné... Sortiment značiek je oživený kvalitnými talianskými a poľskými produktami.
Viac info nájdete na www.sempre.sk .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

SNP 19
990 01 Veľký Krtíš
ID: 1330138   Dátum zverejnenia: 26.9.2016