Špecialista BOZP a ŽP

Semikron Danfoss, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, 922 03 Vrbové, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o BOZP a ochranu proti požiarom (OPP)
- Vykonávanie legislatívnych školení BOZP a OPP
- Posudzovanie rizík, havárií a ohrozenia zdravia zamestnancov
- Monitoring pracovného prostredia
- Koordinovanie odborných prehliadok a odborných skúšok technických zariadení
- Vypracovávanie interných predpisov BOZP a OPP
- Vypracovávanie návrhov a realizácia opatrení z bezpečnostných a požiarnych kontrol, auditov a podobne
- Vyšetrovanie pracovných úrazov a navrhovanie opatrení
- Spolupráca pri udržiavaní a zlepšovaní Systému environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001 a systému manažérstva BOZP podľa OHSAS 18001
- Výkon v oblasti ochrany životného prostredia
- Vykonávanie interných auditov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie
- každoročná úprava miezd
- flexibilný pracovný čas
- výhodné stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- široký a zaujímavý sociálny a vzdelávací program
- možnosť odborného i kariérneho rastu

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, Ochrana pred požiarmi, Environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- praktické skúsenosti v oblasti BOZP, OPP a ŽP
- osvedčenie Technik BOZP - PODMIENKOU!
- osvedčenie Autorizovaný bezpečnostný technik/ Technik požiarnej ochrany - výhodou
- požadované absolvované školenia - Interný audítor ISO 14001 a OHSAS 18001 - výhodou
- základná znalosť práce v programe AutoCAD - výhodou

Semikron Danfoss je svetový technologický líder v oblasti výkonovej elektroniky. Naša ponuka produktov zahŕňa polovodičové zariadenia, výkonové moduly, modulové zostavy a systémy.

Semikron Danfoss je rodinný podnik, ktorý vznikol v roku 2022 spojením spoločností SEMIKRON a Danfoss Silicon Power. Zamestnávame viac ako 3500 ľudí v 28 pobočkách po celom svete. Naša globálna pôsobnosť s výrobnými závodmi v Nemecku, Brazílii, Číne, Francúzsku, Indii, Taliansku, na Slovensku a v Spojených štátoch amerických zabezpečuje bezkonkurenčné služby pre našich zákazníkov a partnerov.
Ponúkame viac ako 90 rokov kombinovaných skúseností v oblasti výroby výkonových modulov v rôznych puzdrách, inovácií a aplikácií pre zákazníkov – čo z nás robí špičkového partnera v oblasti výkonovej elektroniky.

Semikron Danfoss pôsobí na Slovensku od roku 1999 a od svojho založenia od roku 2012 sa zaoberal výrobou nízkovýkonových polovodičových usmerňovačov. Od roku 2005 bol výrobný sortiment rozšírený o výrobu polovodičových výkonových modulov. Konečnými odberateľmi výrobkov sú mnohé odvetia priemyslu, ako napríklad riadenia výkonových elektromotorov, získavanie energie z obnoviteľných zdrojov, záložné zdroje energie, automobilový priemysel, dopravné manipulačné zariadenia, stavebné a banské stroje.

Semikron Danfoss - Dokonalý partner vo výkonovej elektronike

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2919934  Dátum zverejnenia: 7.3.2017