Vývojový inžinier - pre technologické procesy

SEMIKRON, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, 922 03 Vrbové, Piešťany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rieši zverené vývojové úlohy pre vývoj prvkov a procesov
- navrhuje nové výrobky a zmeny existujúcich výrobkov
- navrhuje, skúša a vyhodnocuje nové technologické postupy a nové materiály
- vypracováva vývojové správy zo zverených úloh
- aktívne sa zúčastňuje na výrobnom procese prvkov, ktoré sú v štádiu vývoja, resp. prototypovej série
- riadi, vyhodnocuje a dokumentuje výrobu vzoriek pre jednotlivé vývojové etapy
- spolupracuje pri výrobe a vyhodnotení vzoriek pre zákazníkov so špeciálnymi požiadavkami
- absolvuje dlhodobejšie pracovné pobyty v Nemecku

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch s možnosťou sebarealizácie
- možnosť odborného i kariérneho rastu
- možnosť využívania cudzích jazykov
- príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív
- flexibilný pracovný čas
- 13-ty plat
- každoročná úprava miezd
- príspevok na dopravu do zamestnania
- výhodné stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- široký a zaujímavý sociálny a vzdelávací program

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, žiadosť a profesijný životopis v SLOVENSKOM i ANGLICKOM jazyku na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, fyzika tuhých látok, mechatronika, materiálové inžinierstvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SolidWorks - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického, príp. nemeckého jazyka podmienkou
- znalosť programu SolidWorks výhodou
- analytické myslenie, tvorivosť, flexibilita
- práca vhodná aj pre absolventa; prax v odbore výhodou
- skúsenosti s prácou na projektoch vítané

SEMIKRON je rodinná nemecká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.
Sme jedným z popredných svetových výrobcov výkonových modulov a systémov. V priebehu viac ako 60-ročného pôsobenia boli kľúčom k úspechu Semikronu vždy naši ľudia. S viac ako 3000 zamestnancami v 30 dcérskych spoločnostiach po celom svete vyvíjame nové technológie. Naše výrobky sú jadrom moderných energeticky účinných motorových pohonov a priemyselných automatizačných systémov. Ďalšie oblasti použitia zahŕňajú obnoviteľné zdroje energie, skladovanie energie, trakčné, napájacie zdroje, ako aj hybridné a elektrické úžitkové vozidlá.
Naša slovenská pobočka má svoje sídlo vo Vrbovom, kde pôsobí od roku 2001 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Šteruská 3
922 03 Vrbové
ID: 2744136   Dátum zverejnenia: 30.9.2016