Letná/celoročná stáž - Skúšobné laboratórium pre VŠ študentov

Semikron Danfoss, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, 922 03 Vrbové, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta VŠ elektrotechnika/fyzika na vykonávanie a spracovávanie skúšok nových materiálov a 8D reportov.

Ubytovanie zabezpečíme zdarma a obedy sú k dispozícii vo firme.
Prax je platená.

Ak máš chuť privyrobiť si, spolupracovať na riešení kvalitárskych úloh, neváhaj poslať nám svoje CV.
Nemusíš mať obavy, čaká ťa u náš milý kolektív, ktorý ťa odborne zaškolí a po práci, ak bude chuť, skočí s tebou na tenis :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, mechatronika, prípadne fyzika tuhých látok

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Budeme radi, ak budeš mať technické vzdelanie, technika ťa baví, s logikou si kamoš a máš chuť na sebe pracovať :)

Semikron Danfoss je svetový technologický líder v oblasti výkonovej elektroniky. Naša ponuka produktov zahŕňa polovodičové zariadenia, výkonové moduly, modulové zostavy a systémy.

Semikron Danfoss je rodinný podnik, ktorý vznikol v roku 2022 spojením spoločností SEMIKRON a Danfoss Silicon Power. Zamestnávame viac ako 3500 ľudí v 28 pobočkách po celom svete. Naša globálna pôsobnosť s výrobnými závodmi v Nemecku, Brazílii, Číne, Francúzsku, Indii, Taliansku, na Slovensku a v Spojených štátoch amerických zabezpečuje bezkonkurenčné služby pre našich zákazníkov a partnerov.
Ponúkame viac ako 90 rokov kombinovaných skúseností v oblasti výroby výkonových modulov v rôznych puzdrách, inovácií a aplikácií pre zákazníkov – čo z nás robí špičkového partnera v oblasti výkonovej elektroniky.

Semikron Danfoss pôsobí na Slovensku od roku 1999 a od svojho založenia od roku 2012 sa zaoberal výrobou nízkovýkonových polovodičových usmerňovačov. Od roku 2005 bol výrobný sortiment rozšírený o výrobu polovodičových výkonových modulov. Konečnými odberateľmi výrobkov sú mnohé odvetia priemyslu, ako napríklad riadenia výkonových elektromotorov, získavanie energie z obnoviteľných zdrojov, záložné zdroje energie, automobilový priemysel, dopravné manipulačné zariadenia, stavebné a banské stroje.

Semikron Danfoss - Dokonalý partner vo výkonovej elektronike

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2532851  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou