Správca výrobkov

Semikron Danfoss, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, 922 03 Vrbové, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažment životného cyklu pridelených produktov spoločnosti SEMIKRON
- zodpovednosť za pridelené produkty v internom systéme Navision
- zodpovednosť za tvorbu a zmenu kusovníkov
- zodpovednosť za tvorbu a úpravu katalógových listov
- technická podpora pre pridelené produktové spektrum predaja
- zabezpečuje technickú komunikáciu s oddelením predaja, zákazníkmi, zodpovedanie zákazníckych dopytov a požiadaviek ohľadom prideleného produktového spektra
- spolupráca na zákazníckych projektoch
- spolupráca na vývoji zákazníckych produktov
- tvorba prezentácií ohľadom prideleného spektra produktov

- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti, pôsobiacej viac ako 20r. na Slovensku
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- príspevky na dopravu a stravu (obedy pre zamestnancov za 0,5 eura)
- pestrý sociálny program ( športové aktivity, dni zdravia, výlety, kult.predstavenia, darčekové poukážky, vianočný večierok....)
- 13-ty plat, každoročná úprava miezd

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím žiadosť a Váš životopis e-mailom na našu adresu. Kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v priebehu nasledujúcich týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a prezentačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni
- orientácia na cieľ
- samostatnosť a zodpovednosť

Semikron Danfoss je svetový technologický líder v oblasti výkonovej elektroniky. Naša ponuka produktov zahŕňa polovodičové zariadenia, výkonové moduly, modulové zostavy a systémy.

Semikron Danfoss je rodinný podnik, ktorý vznikol v roku 2022 spojením spoločností SEMIKRON a Danfoss Silicon Power. Zamestnávame viac ako 3500 ľudí v 28 pobočkách po celom svete. Naša globálna pôsobnosť s výrobnými závodmi v Nemecku, Brazílii, Číne, Francúzsku, Indii, Taliansku, na Slovensku a v Spojených štátoch amerických zabezpečuje bezkonkurenčné služby pre našich zákazníkov a partnerov.
Ponúkame viac ako 90 rokov kombinovaných skúseností v oblasti výroby výkonových modulov v rôznych puzdrách, inovácií a aplikácií pre zákazníkov – čo z nás robí špičkového partnera v oblasti výkonovej elektroniky.

Semikron Danfoss pôsobí na Slovensku od roku 1999 a od svojho založenia od roku 2012 sa zaoberal výrobou nízkovýkonových polovodičových usmerňovačov. Od roku 2005 bol výrobný sortiment rozšírený o výrobu polovodičových výkonových modulov. Konečnými odberateľmi výrobkov sú mnohé odvetia priemyslu, ako napríklad riadenia výkonových elektromotorov, získavanie energie z obnoviteľných zdrojov, záložné zdroje energie, automobilový priemysel, dopravné manipulačné zariadenia, stavebné a banské stroje.

Semikron Danfoss - Dokonalý partner vo výkonovej elektronike

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2518458  Dátum zverejnenia: 15.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou