Pracovník do výroby (montáž modulov)

SEMIKRON, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, Vrbové, 92203, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
upresníme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba polovodičových spínačov (modulov): montáž, spájkovanie.
Vykonávanie výrobných a kontrolných operácií podľa výrobných a pracovných postupov.
Práca na montáži na 3 zmeny (ranná ,poobedná, nočná).

Prax z výroby je výhodou.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, práca v čistých výrobných priestoroch
- každoročná úprava miezd
- 13-ty plat
- nadštandardné príplatky za poobednú, nočnú zmenu, prácu cez víkend a vo sviatok
- doprava firemným autobusom, príp. príspevok na cestovné
- zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti – denne čerstvé jedlá na všetkých zmenách
- zaujímavý sociálny program pre zamestnancov (poukážky pri životnom a pracovnom jubileu, príspevok na regeneráciu a voľno časové aktivity, zdarma vstup do posilňovne, príspevok na tábor pre deti zamestnancov)
- organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít (Vianočný večierok, Mikulášsky program pre deti zamestnancov, Dni zdravia, výlety do prírody, do divadla a i.)

Ak Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte poslať svoj životopis formou emailu alebo na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spôsobilosť na prácu v noci
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- cit pre manipuláciu s drobným materiálom

SEMIKRON je rodinná nemecká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.
Sme jedným z popredných svetových výrobcov výkonových modulov a systémov. V priebehu viac ako 60-ročného pôsobenia boli kľúčom k úspechu Semikronu vždy naši ľudia. S viac ako 3000 zamestnancami v 30 dcérskych spoločnostiach po celom svete vyvíjame nové technológie. Naše výrobky sú jadrom moderných energeticky účinných motorových pohonov a priemyselných automatizačných systémov. Ďalšie oblasti použitia zahŕňajú obnoviteľné zdroje energie, skladovanie energie, trakčné, napájacie zdroje, ako aj hybridné a elektrické úžitkové vozidlá.
Naša slovenská pobočka má svoje sídlo vo Vrbovom, kde pôsobí od roku 2001 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Šteruská 3
922 03 Vrbové

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2177709   Dátum zverejnenia: 22.9.2016