IT špecialista - MS SharePoint

Semikron Danfoss, s.r.o.

Miesto práce
okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava stratégie zavádzania portálového riešenia MS SharePoint, verzia 2013
- Návrh a príprava štruktúr v systéme
- Spravovanie a dokumentácia systému
- Vývoj aplikačných schém a obsahových štruktúr
- Aktívne navrhovanie nových možností a využití SharePoint
- Testovanie, identifikácia chýb a ich odstraňovanie
- Prezentácia systému zamestnancom zainteresovaným do projektu implementácie
- Zaškolovanie zamestnancov

- Možnosť sebarealizácie
- Možnosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcom tíme
- Možnosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Pružný pracovný čas
- Motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu posielajte vaše CV v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedený kontakt. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Odborné znalosti:
- Znalosť prostredia SharePoint, skúsenosti s integráciou
- MS SharePoint - pokročilá úroveň - nevyhnutná podmienka
- MS Windows 7 - pokročilá úroveň
- MS Office - pokročilá úroveň
- Objektové programovanie - pokročilá úroveň

- Osobnostné predpoklady:
- Logické, strategické myslenie
- Organizačné a prezentačné zručnosti

Semikron Danfoss je svetový technologický líder v oblasti výkonovej elektroniky. Naša ponuka produktov zahŕňa polovodičové zariadenia, výkonové moduly, modulové zostavy a systémy.

Semikron Danfoss je rodinný podnik, ktorý vznikol v roku 2022 spojením spoločností SEMIKRON a Danfoss Silicon Power. Zamestnávame viac ako 3500 ľudí v 28 pobočkách po celom svete. Naša globálna pôsobnosť s výrobnými závodmi v Nemecku, Brazílii, Číne, Francúzsku, Indii, Taliansku, na Slovensku a v Spojených štátoch amerických zabezpečuje bezkonkurenčné služby pre našich zákazníkov a partnerov.
Ponúkame viac ako 90 rokov kombinovaných skúseností v oblasti výroby výkonových modulov v rôznych puzdrách, inovácií a aplikácií pre zákazníkov – čo z nás robí špičkového partnera v oblasti výkonovej elektroniky.

Semikron Danfoss pôsobí na Slovensku od roku 1999 a od svojho založenia od roku 2012 sa zaoberal výrobou nízkovýkonových polovodičových usmerňovačov. Od roku 2005 bol výrobný sortiment rozšírený o výrobu polovodičových výkonových modulov. Konečnými odberateľmi výrobkov sú mnohé odvetia priemyslu, ako napríklad riadenia výkonových elektromotorov, získavanie energie z obnoviteľných zdrojov, záložné zdroje energie, automobilový priemysel, dopravné manipulačné zariadenia, stavebné a banské stroje.

Semikron Danfoss - Dokonalý partner vo výkonovej elektronike

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1899786  Dátum zverejnenia: 15.10.2014