Operátor meracej linky

SEMIKRON, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, 922 03 Vrbové, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha meracej linky, práca podľa inštrukcií nadriadeného na výrobnom zariadení, spätná väzba nadriadenému
- vykonávanie denných kontrol a overovanie podmienok a parametrov pracovného miesta
- nastavenie strojov a kontrola týchto nastavení
- 100% optická kontrola modulov pred meraním

- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- príjemná priateľská pracovná atmosféra v mladom kolektíve
- možnosť odborného rastu
- ponúkame balík technických školení
- 13-ty plat, každoročná úprava miezd, príspevok na cestovné
- možnosť príspevku na jazykový kurz Aj/Nj
- zaujímavý sociálny program (kultúrny a športový) pre zamestnancov aj pre rodinných príslušníkov

V prípade záujmu posielajte Váš životopis na nižšie uvedený kontakt, oslovíme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a logické myslenie
- záujem o elektrotechniku
- pozitívny prístup k práci
- elektrotechnické vzdelanie
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

SEMIKRON je rodinná nemecká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.
Sme jedným z popredných svetových výrobcov výkonových modulov a systémov. V priebehu viac ako 60-ročného pôsobenia boli kľúčom k úspechu Semikronu vždy naši ľudia. S viac ako 3000 zamestnancami v 30 dcérskych spoločnostiach po celom svete vyvíjame nové technológie. Naše výrobky sú jadrom moderných energeticky účinných motorových pohonov a priemyselných automatizačných systémov. Ďalšie oblasti použitia zahŕňajú obnoviteľné zdroje energie, skladovanie energie, trakčné, napájacie zdroje, ako aj hybridné a elektrické úžitkové vozidlá.
Naša slovenská pobočka má svoje sídlo vo Vrbovom, kde pôsobí od roku 2001 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Šteruská 3
922 03 Vrbové

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Potroková
Tel.: 0910 856 005
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1240119   Dátum zverejnenia: 22.9.2016