Operátor meracej linky

SEMIKRON, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, 922 03 Vrbové, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha meracej linky, práca podľa inštrukcií nadriadeného na výrobnom zariadení, spätná väzba nadriadenému
- vykonávanie denných kontrol a overovanie podmienok a parametrov pracovného miesta
- nastavenie strojov a kontrola týchto nastavení
- 100% optická kontrola modulov pred meraním

- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- príjemná priateľská pracovná atmosféra v mladom kolektíve
- možnosť odborného rastu
- ponúkame balík technických školení
- 13-ty plat, každoročná úprava miezd, príspevok na cestovné
- možnosť príspevku na jazykový kurz Aj/Nj
- zaujímavý sociálny program (kultúrny a športový) pre zamestnancov aj pre rodinných príslušníkov

V prípade záujmu posielajte Váš životopis na nižšie uvedený kontakt, oslovíme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické a logické myslenie
- záujem o elektrotechniku
- pozitívny prístup k práci
- elektrotechnické vzdelanie
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

SEMIKRON je rodinná nemecká spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.
Sme jedným z popredných svetových výrobcov výkonových modulov a systémov. V priebehu viac ako 60-ročného pôsobenia boli kľúčom k úspechu Semikronu vždy naši ľudia. S viac ako 3000 zamestnancami v 30 dcérskych spoločnostiach po celom svete vyvíjame nové technológie. Naše výrobky sú jadrom moderných energeticky účinných motorových pohonov a priemyselných automatizačných systémov. Ďalšie oblasti použitia zahŕňajú obnoviteľné zdroje energie, skladovanie energie, trakčné, napájacie zdroje, ako aj hybridné a elektrické úžitkové vozidlá.
Naša slovenská pobočka má svoje sídlo vo Vrbovom, kde pôsobí od roku 2001 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Šteruská 3
922 03 Vrbové
ID: 1240119   Dátum zverejnenia: 22.9.2016