Nákupca / OPUR

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nákup a zabezpečovanie materiálových a tovarových požiadaviek
jednotlivých úsekov firmy na základe systému interných
objednávok a žiadostí o investície,
- objednávanie materiálu vo firemnom logistickom systéme,
- kontrola ceny a množstva na došlých faktúrach,
- riešenie prípadných reklamácií v súlade s firemnou politikou a
platnou legislatívou,
- hodnotenie dodávateľov,
- vykonávanie interných auditov,
- budovanie a rozvíjanie siete potencionálnych dodávateľov a
monitorovanie trhu,
- zasielanie žiadostí o cenovú ponuku a vyhodnocovanie došlých
cenových ponúk,
- vykonávanie interných školení a vzdelávania v rozsahu náplne
práce,
- komunikácia s dodávateľmi,
- ostatné úlohy podľa pokynov a nariadení vedúceho oddelenia
nákupu

- pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
- primerané ohodnotenie,
- príležitosť na neustále vzdelávanie a odborný rast

Žiadosti s profesijným životopisom v slovenskom aj v anglickom jazyku spolu s motivačným listom zasielajte mailom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti práce v logistickom systéme
- prax v oblasti nákupu min. 1 rok - výhodou
- komunikatívnosť
- flexibilita a samostatnosť v rozhodovaní
- riadiace schopnosti
- VÝHODA: elektrotechnické zameranie
- znalosť Navision

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Vízia a Poslanie Solid Semecs a Semecs
Vízia: Vyzývame hranice pre tvorbu budúcnosti
Poslanie : Pridávame hodnotu našim zákazníkom

Semecs is one of Europe’s leading Electronic Manufacturing Services (EMS) providers. We have more than 25 years of experience in developing and producing complex electronic solutions. Our clients operate in a wide variety of markets, which we serve successfully for over many years.
We are a one-stop EMS provider and provide high quality services at every step of the EMS trajectory: from concept and design to production to after sales. Our clients profit from our strategic location policy: we have established branch offices close to our clients, but have our production in Central Europe. This makes it possible to offer a balanced package of high quality EMS solutions with extremely competitive conditions.
Vision & Mission Solid Semecs & Semecs
Vision : We challenge boundaries to create future
Mission : We add value to our customers

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1797/62
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Petrušová
Tel.: 037 77 68 222
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 859576   Dátum zverejnenia: 30.11.2016