Výrobný robotník - obsluha strojov, aj pre absolventov

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1797/62, 952 01 Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) elektromechanická montáž dosiek plošných spojov,
2) automatické osádzanie komponentov, balenie a ľahká mechanická montáž na základe výrobného plánu,
3) kontrola komponentov podľa zoznamu komponentov,vizuálna kontrola
4) obsluha osádzacích automatov
5) príprava setupov pre plánovanú výrobu (príprava komponentov do aut. podávačov)
6) vykonávanie drobných opráv , preventívnych opráva strojov
7) kontrola finalnych a semifinálnych výrobkov
8) výkon 100% kontroly, realizácia projektov NPI
9) kontrola výsledkov predchádzajúcich spracovaní výrobkov použitím výkresu a/alebo inštrukcie a vykonanie opravy v prípade potreby,

Pohovory sa realizujú priamo na adrese vo firme kadý utorok a štvrtok o 9,00 hod.
Podmienka je ukončené technické vzdelanie.
V prípade záujmu pošlite svoj životopis mailom na adresu, kontaktovať budeme uchádzačov s technickým vzdelaním. Termín nástupu asap prípadne podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie výhodou

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Vízia a Poslanie Solid Semecs a Semecs
Vízia: Vyzývame hranice pre tvorbu budúcnosti
Poslanie : Pridávame hodnotu našim zákazníkom

Semecs is one of Europe’s leading Electronic Manufacturing Services (EMS) providers. We have more than 25 years of experience in developing and producing complex electronic solutions. Our clients operate in a wide variety of markets, which we serve successfully for over many years.
We are a one-stop EMS provider and provide high quality services at every step of the EMS trajectory: from concept and design to production to after sales. Our clients profit from our strategic location policy: we have established branch offices close to our clients, but have our production in Central Europe. This makes it possible to offer a balanced package of high quality EMS solutions with extremely competitive conditions.
Vision & Mission Solid Semecs & Semecs
Vision : We challenge boundaries to create future
Mission : We add value to our customers

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1797/62
952 01 Vráble
ID: 3100484   Dátum zverejnenia: 17.7.2017